Informacje

Bądź na bieżąco

NAVIGATOR TXB – tester do motocykli, quadów, skuterów

zobacz ofertę sprzedaży

 

TEXA stworzyła linię urządzeń które z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak np. bezprzewodowa komunikacja Bluetooth, pozwalają na eliminację uciążliwych kabli połączeniowych wewnątrz warsztatu. Rozwój tych interfejsów skupia się na redukcji czasu połączenia ze sterownikiem oraz praktyczności zastosowania. Dzięki zastosowaniu wbudowanej pamięć 64 Mb, są one w stanie zapamiętać różne programy komunikacyjne, co w praktyce oznacza możliwość skrócenia w 70% czasu oczekiwania na komunikację z centralką.

 

 

Texa Navigator TXB Bike do motocykliZastosowanie NAVIGATORA TXB

Urządzenie pozwala na wykonanie  następujących testów  diagnostycznych:

– odczyt i kasowanie błędów

– odczyt parametrów systemu i statusu ECU

– regulacje i konfiguracje

– gaszenie kontrolek serwisowych i poduszek powietrznych

– konfiguracje centralek

– konfiguracje kluczyków i pilotów

– regulacja składu mieszanki oraz czasu wtrysku

 

 

 

Obsługiwane marki:

Motocykle i skutery: ADIVA, APRILIA, BENELLI, BIMOTA, BMW,BUELL, CAGIVA, DAELIM MOTOR, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GG TECHNIK, GILERA, HARLEY-DVITSON, HONDA, HONDA MONTESA, HYOSUNG, HUSABERG, KAWASAKI, KYMKO, KTM, LAVERDA, MALAGUTI, MOTO GUZZI, MONDIAL, MOTO MORINI, MV AGUSTA, PEUGEOT, PIAGGIO, ROYAL ENFIELD, SHERCO, SUZUKI, SYM, TGB, TRIUMPH, VOXAN, VESPA, YAMAHA

Quady: ARCTIC CAT, CAN-AM (BRP), GAS GAS, GG TECHNIK, HONDA, KAWASAKI, KVN MOTORS, POLARIS, POLARIS DEFENCE, SUZUKI

Skutery wodne: HONDA MARINE, KAWASAKI MARINE, SEA-DOO (BRP), YAMAHA MARINE

Skutery śnieżne: ARCTIC CAT, SKI-DOO (BRP)

Małe dostawcze: HONDA, PIAGGIO V.C., POLARIS RANGER

Pompy: ROSENBAUER

 

Urządzenia Texa są testerami fabrycznymi dla PIAGGIO i DUCATI

 

 

logo BluetoothNAVIGATOR TXB jest przeznaczony dla motocykli, skuterów, quadów oraz skuterów wodnych. Może być obsługiwany przez MULTI PEGASO, urządzenia z linii AXONE oraz dowolny komputer klasy PC. Jest to możliwe dzięki technologii wireless Bluetooth, którą posiadają wszystkie interfejsy diagnostyczne i autodiagnostyczne firmy TEXA. Pozwala to mechanikowi na wykonywanie wszystkich testów na systemach elektronicznych, pracując w wybranym miejscu w pobliżu pojazdu, bez żadnych ograniczeń.

 

logo oprogramowania IDC4Oprogramowanie

Wszystkie interfejsy diagnostyczne i autodiagnostyczne TEXA są wyposażone w najnowsze oprogramowanie operacyjne IDC4, będące rozwinięciem znanego IDC3, które gwarantuje bezpośredni dostęp jednostki wyświetlającej do całego szeregu danych dodatkowych: biuletyny techniczne, karty techniczne, karty podzespołów, schematy elektryczne, itd.

 

Ponadto, oprogramowanie proponuje funkcje specjale:

 

logo powered by Googlefunkcja „Szukaj” powered by Google – podłączony do Internetu NAVIGATOR TXB jest w stanie przesłać do serwera TEXA zapytanie w zakresie procedur naprawczych, przetestowanych wcześniej przez innych, Po wyborze pojazdu, mechanik może skorzystać z tej wyszukiwarki i otrzymać w kilka sekund podpowiedź poprawnej procedury naprawy konkretnego pojazdu.

Serwer TEXA zawiera ponad 6000 rozwiązań różnych problemów, z jakimi spotkały się ośrodki call center na całym świecie, i wzbogaca się tygodniowo o około 100 nowych wpisów.

Więcej informacji o funkcji Szukaj.

 

logo TGS2funkcja TGS2 (TEXA Global Scan 2) jest nowością wdrożoną do oprogramowania IDC4 pozwalającą na automatyczne skanowanie wszystkich centralek elektronicznych obecnych w pojeździe. Skanowanie może objąć wszystkie bądź tylko wybrane systemy, niezależnie jednak od tego przeprowadza rozpoznanie centralek elektronicznych i wykrywanie obecności błędów w sposób w pełni automatyczny.

W przypadku wykrycia błędu, po kliknięciu na ikonę, można przystąpić, tą skróconą drogą, bezpośrednio do diagnostyki, bez konieczności ponownego wyboru systemu.

Więcej informacji o funkcji TGS2.

 

gwarancja na produkty TEXA

 

Tak jak wszystkie urządzenia firmy TEXA, NAVIGATOR TXB posiada gwarancję na 2 lata.

 

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top