Testery diagnostyczne

Zobacz jakie urządzenia oferujemy:

axone_4_gallery11Testery elektroniki sprzedajemy od 2001 roku. Naszym doświadczeniem dzielimy się z warsztatami. Duża dostępność urządzeń: Magneti Marelli, Delphi, Texa, Hella-Gutmann Solution pozwala nam dobrać właściwy tester do warsztatu.

Jak dobrać tester elektroniki samochodowej dla warsztatu?

Zawsze ustalamy potrzeby warsztatu, na przykład jeżeli warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów azjatyckich to musi posiadać urządzenie wyspecjalizowane w rynku azjatyckim. Nie sprzedamy mu testera, które z założenia obsługuje marki europejskie a samochody azjatyckie są tylko uzupełnieniem gamy obsługiwanych pojazdów.

Następnie ustalamy czy jest to pierwszy, czy kolejny tester w warsztacie. Pierwszy tester musi obsługiwać zarówno nowe, jak i starsze pojazdy. Kolejny tester może tylko uzupełniać i rozszerzać zakres posiadanych przez warsztat urządzeń.

Ważną kwestią jest, czy tester ma służyć tylko do autodiagnozy (komunikacji ze sterownikami przez złącze diagnostyczne) czy ma również posiadać funkcje testowania elementów elektronicznych np. multimetr czy oscyloskop.

Inne kwestie określamy w bezpośredniej rozmowie z nabywcą.

Back to top