Informacje

Bądź na bieżąco

Navigator TXTs dla PC z oprogramowaniem dla TRUCK v35 i CAR v57 firmy Texa


Atrakcyjny zestaw w SUPER cenie 18 450 zł.

 Oferujemy niepowtarzalny zestaw urządzenia Navigator TXTs dla PC z najnowszym oprogramowaniem IDC4 PLUS TRUCK i IDC4 Light CAR w jednej niskiej cenie.

Urządzenie posiada gwarancję  na 2 lata.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem firmy Texa, której produkty mają najwyższą jakość i niezawodność. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki ciągłej pracy zespołu badawczego.

NAVIGATOR TXTs jest wielomarkowym i wielośrodowiskowym interfejsem przeznaczonym do bezprzewodowej komunikacji z dowolnym komputerem PC. Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth można swobodnie pracować na nim wokół samochodu w swoim warsztacie.

NAVIGATOR TXTs jest ostatnią nowością firmy TEXA w zakresie interfejsów do diagnostyki wielomarkowej. Jest on w stanie łączyć się i dialogować z systemami kontroli elektronicznej pojazdów samochodowych, gwarantując jakość pracy i prędkość. Dzięki wewnętrznej pamięci 64 Mb, jest w stanie zapamiętać wszystkie programy komunikacyjne pozostające w użytku; w momencie uruchomienia programu diagnostycznego, pamięć odzyskuje informacje już zapamiętane, pozwalając na skrócenie w 70% czasu oczekiwania na połączenie z centralką. Ponadto wbudowany automatyczny przełącznik umożliwia komunikację z centralkami wszystkich modeli i marek pojazdów. Zbędne staje się zastosowanie adapterów, ponieważ podłączenie samego kabla do gniazda diagnostycznego gwarantuje komunikację.

NAVIGATOR TXTs posiada oprogramowanie IDC4 PLUS TRUCK w najnowszej wersji i IDC4 Light CAR w najnowszej wersji. Dzięki połączeniu tych dwóch środowisk uzyskujemy bardzo szeroki wachlarz możliwości naprawy samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek i autobusów.
Oprogramowanie jest proste w obsłudze, posiada wszelkie niezbędne informacje na temat danej marki i modelu pojazdu. Program pomaga wykryć i naprawić usterkę.

Ponadto, oprogramowanie zawiera cały szereg funkcji, których zadaniem jest ułatwienie i podniesienie jakości pracy mechanika. Wśród nich są:
– TGS3: TEXA Global Scan 3 to automatyczne skanowanie wszystkich elektronicznych jednostek sterujących dostępnych dla diagnostyki i zainstalowanych w pojeździe. Zaraz po zakończeniu szybkiego skanowania, TS3 wyświetla wyniki wyszukiwania podając ewentualne usterki i umożliwia rozpoczęcie testów autodiagnostycznych na wybranym systemie.
– Rozwiązywanie Problemów: dzięki tej funkcji mechanik posiadający połączenie sieciowe, może sprawnie przeszukać bazę danych TEXA w poszukiwaniu rozwiązań i procedur naprawczych. Są one dostępne dzięki współpracy mechaników z całego świata i Call Center Texa. Procedura jest szybka i łatwa – po wyborze pojazdu, mechanik może wysłać zapytanie wpisując w okno dialogowe dowolny tekst i otrzymać w kilka sekund prawidłową procedurę naprawy.
– Ciągła Aktualizacja: dzięki tej funkcji, posiadacze abonamentu TEXPACK mają możliwość pobierania pakietów z nowymi pojazdami i modelami bezpośrednio po ich wdrożeniu, bez konieczności oczekiwania na oficjalne wydanie pełnej, nowej wersji oprogramowania.

Dane techniczne Navigatora TXTs
Wymiary i waga: 160 x 170 x 55 mm, 1,0 kg
Procesor: INTEL PXA255 400MHz
Pamięć wewnętrzna: SDRAM 64 Mb, FLASH 64 Mb
Zasilanie zewnętrzne: 8÷32 Volt
Zużycie przy 12V: 0.25 A typowe
Zużycie przy 24V: 0.18 A typowe
Zużycie przy 12V power mini-din 4 pin lub z kabla diagnostycznego
Złącza USB: 1 złącze USB 2.0 device, 1 złącze USB2.0 Host z możliwością aktualizacji SW poprzez USB storage.
Połączenie bezprzewodowe z komputerem PC: Bluetooth 2.0
Multiplekser elektroniczny: 13 linii K, 13 linii L, z ochroną 100mA sterowaną przez FPGA
Złącze diagnostyczne: AMP seria CPC2 28 pin złącza męskie
Temperatura pracy: 0 / +45°C
Temperatura magazynowania: -20 / +60°C
Wilgotność robocza: 10%÷80% bez skrolpin

Protokoły komunikacyjne
Kody błyskowe (blink codes)
CAN ISO 11898 i ISO 15765-4, K, L, ISO 9141-2, ISO 14230 (Keyword 2000), SAE J1850 PWM 41.6 Kbps i VPW 10.4 Kbps, ISO 11519-2, SAE J1708- FMS kompatybilny
EOBD (wszystkie protokoły): ISO 15031-5, ISO 15765-4

Dostawa będzie zawierała urządzenie Navigator TXTs, kabel OBD, kabel USB, antenę Bluetooth, mocowanie na urządzenie, płytę z odpowiednim oprogramowaniem i klucz HASP.

Producent: Texa

Symbol: D072A0

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem telefonu 602 351 982  —  oferta ważna do czerwca 2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Back to top