Informacje

Bądź na bieżąco

Navigator TXC dla PC z oprogramowaniem IDC4 LIGHT CAR v57 firmy Texa

  Tester Navigator TXC z oprogramowaniem CAR w atrakcyjnej cenie: 8 739,84 zł (bez vatu) 10 750 zł (z vatem)

 Oferujemy niezawodne urządzenie znanej na całym świecie firmy Texa, Navigator TXC dla PC. Urządzenie jest nowe i posiada oprogramowanie IDC4 Light CAR v57 oraz gwarancję na 2 lata.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem firmy Texa, której produkty mają najwyższą jakość i niezawodność. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki ciągłej pracy zespołu badawczego.

NAVIGATOR TXC jest wielomarkowym i wielośrodowiskowym interfejsem przeznaczonym do bezprzewodowej komunikacji z dowolnym komputerem PC. Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth można swobodnie pracować na nim wokół samochodu w swoim warsztacie bez żadnych ograniczeń.

NAVIGATOR TXC jest ostatnią nowością firmy TEXA w zakresie interfejsów do diagnostyki wielomarkowej. Jest on w stanie łączyć się i dialogować z systemami kontroli elektronicznej pojazdów samochodowych, gwarantując wysoką jakość pracy i prędkość diałania. Rozwój tego interfejsu skupił się na redukcji czasu połączenia i praktyczności zastosowania. Dzięki wewnętrznej pamięci 64 Mb, jest w stanie zapamiętać wszystkie programy komunikacyjne pozostające w użytku. W momencie uruchomienia programu diagnostycznego, pamięć odzyskuje informacje już zapamiętane, pozwalając na skrócenie w 70% czasu oczekiwania na komunikację z centralką. Ponadto, wbudowany automatyczny przełącznik umożliwia komunikację z centralkami wszystkich modeli i marek pojazdów. Zbędne staje się zastosowanie adapterów, ponieważ podłączenie samego kabla do gniazda diagnostycznego gwarantuje komunikację. Urządzenie nawiązuje komunikację z samochodami osobowymi i dostawczymi wyposażonymi w gniazda OBD.

NAVIGATOR TXC posiada oprogramowanie IDC4 Light CAR w najnowszej wersji v57. Oprogramowanie jest proste w obsłudze, posiada wszelkie niezbędne informacje na temat danej marki i modelu pojazdu. Program pomaga wykryć i naprawić usterkę. Ponadto, oprogramowanie zawiera cały szereg funkcji, których zadaniem jest ułatwienie i podniesienie jakości pracy mechanika. Wśród nich są:
– TGS3: TEXA Global Scan 3 to automatyczne skanowanie wszystkich elektronicznych jednostek sterujących dostępnych dla diagnostyki i zainstalowanych w pojeździe. Zaraz po zakończeniu szybkiego skanowania, TS3 wyświetla wyniki wyszukiwania podając ewentualne usterki i umożliwia rozpoczęcie testów autodiagnostycznych na wybranym systemie.
– Rozwiązywanie Problemów: dzięki tej funkcji mechanik posiadający połączenie sieciowe, może sprawnie przeszukać bazę danych TEXA w poszukiwaniu rozwiązań i procedur naprawczych. Są one dostępne dzięki współpracy mechaników z całego świata i Call Center Texa. Procedura jest szybka i łatwa – po wyborze pojazdu, mechanik może wysłać zapytanie wpisując w okno dialogowe dowolny tekst i otrzymać w kilka sekund prawidłową procedurę naprawy.
– Ciągła Aktualizacja: dzięki tej funkcji, posiadacze abonamentu TEXPACK mają możliwość pobierania pakietów z nowymi pojazdami i modelami bezpośrednio po ich wdrożeniu, bez konieczności oczekiwania na oficjalne wydanie pełnej, nowej wersji oprogramowania.

Funkcje Navigatora TXC:
– autodiagnostyka, odczyt i kasowanie błędów, wizualizacja parametrów i stanów centralki,
– aktywacje, regulacje i konfiguracje niezbędne do przeprowadzenia pełnej naprawy,
– gaszenie kontrolek wymiany oleju, serwisu i systemu airbag,
– konfiguracja centralek, kluczyków i pilotów.

Dane techniczne Navigatora TXC
Wymiary i waga: 160 x 170 x 55 mm, 1,0 kg
Procesor: INTEL PXA255 400MHz
Pamięć wewnętrzna: SDRAM 64 Mb, FLASH 64 Mb
Zasilanie zewnętrzne: 8÷32 Volt
Zużycie przy 12V: 0.25 A typowe
Zużycie przy 24V: 0.18 A typowe
Zużycie przy 12V power mini-din 4 pin lub z kabla diagnostycznego
Złącza USB: 1 złącze USB 2.0 device, 1 złącze USB2.0 Host z możliwością aktualizacji SW poprzez USB storage
Połączenie bezprzewodowe z komputerem PC: Bluetooth 2.0
Multiplekser elektroniczny: 13 linii K, 13 linii L, z ochroną 100mA sterowaną przez FPGA
Złącze diagnostyczne: AMP seria CPC2 28 pin złącza męskie
Temperatura pracy: 0°C / +45°C
Temperatura magazynowania: -20 / +60°C
Wilgotność robocza: 10%÷80% bez skrolpin

Protokoły komunikacyjne
Kody błyskowe (blink codes)
CAN ISO 11898 i ISO 15765-4, K, L, ISO 9141-2, ISO 14230 (Keyword 2000), SAE J1850 PWM 41.6 Kbps i VPW 10.4 Kbps, ISO 11519-2, SAE J1708- FMS kompatybilny
EOBD (wszystkie protokoły): ISO 15031-5, ISO 15765-4

Dostawa będzie zawierała Urządzenie Navigator TXC, kabel OBD, kabel USB, antenę Bluetooth, płytę z oprogramowaniem IDC4 LIGHT CAR i klucz HASP.

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 602 351 982  —  oferta ważna do 31.03.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Back to top