Informacje

Bądź na bieżąco

Najlepszy tester diagnostyczny – AXONE 4 TRUCK firmy Texa

Znakomity tester w atrakcyjnej cenie 23 950 zł.

PROMOCJA!!! Kupując do 31.03.2015 r. AXONE 4 z oprogramowaniem TRUCK i AGRI otrzymasz w prezencie Navigator TXTs.

 Oferujemy wszechstronne urządzenie wizualizacyjne, AXONE 4 z oprogramowaniem IDC4 PREMIUM TRUCK w najnowszej wersji v35 oraz OWH AGRI w wersji v11.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem firmy Texa, której produkty mają najwyższą jakość i niezawodność. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki ciągłej pracy zespołu badawczego.

AXONE 4 jest wszechstronną i kompletną jednostką wizualizacyjną, która oferuje maksymalne wsparcie warsztatom. Posiada szereg unikalnych funkcji, wśród których wiele związanych jest z koncepcją połączeń internetowych.

Niezbędnym elementem do wykonywania pełnej autodiagnozy pojazdów jest Navigator TXTs, współpracujący z AXONE 4 TRUCK, który posiadamy na innej naszej aukcji.

 

Uwaga promocja:

Zamów przed 31.03.2015 Axone 4 z oprogramowaniem Truck i Agri a otrzymasz w prezencie tester Navigator TXTs. Dzięki temu Twój tester Texa Axone 4 będzie gotowy do pracy.

AXONE 4 został stworzony specjalnie z myślą o pracy w trudnych warunkach warsztatowych i pogodowych. Obudowa jest całkowicie szczelna, odporna na wilgotność i zabrudzenia. Niezwykłą trwałość AXONE 4 zawdzięcza zgodności z normami wojskowymi MIL STD 810. Uwagę przyciąga także duży, dotykowy ekran TFT 9,7”, o rozdzielczości 1024 x 768 i bardzo wysokiej jakości obrazu. Wszystkie operacje uruchamiane są poprzez wpis wykonywany bezpośrednio na ekranie (gdzie, w razie potrzeby, oprogramowanie proponuje rozwijaną klawiaturę), natomiast na obudowie znajduje się tylko przycisk zasilania oraz jeden przycisk wielofunkcyjny. Dzięki wyposażeniu w moduł Bluetooth i kartę Wi-Fi, urządzenie łączy się z automatycznie z wyposażeniem Texa i może kontrolować pracę kilku urządzeń na raz oraz zarządzać ich pracą. Te i wiele innych ułatwień sprawiają, Że AXONE 4 jest niezastąpionym elementem wyposażenia warsztatowego. Aby prawidłowo wykorzystać możliwości Urządzenia, niezbędne jest posiadanie Navigatora TXTs TRUCK, którego oferujemy na innej naszej aukcji.

AXIONE 4 TRUCK posiada oprogramowanie IDC4 PREMIUM, które oferuje wyjątkową łatwość obsługi, niewiarygodne pokrycie diagnostyczne, zintegrowane dane techniczne oraz zaawansowaną diagnostykę i Funkcje Specjalne. Ponadto, oprogramowanie zawiera cały szereg funkcji, których zadaniem jest ułatwienie i podniesienie jakości pracy mechanika. Wśród nich są:
– TGS3: TEXA Global Scan 3 to automatyczne skanowanie wszystkich elektronicznych jednostek sterujących dostępnych dla diagnostyki i zainstalowanych w pojeździe. Zaraz po zakończeniu szybkiego skanowania, TS3 wyświetla wyniki wyszukiwania podając ewentualne usterki i umożliwia rozpoczęcie testów autodiagnostycznych na wybranym systemie.
– Rozwiązywanie Problemów: dzięki tej funkcji mechanik posiadający połączenie sieciowe, może sprawnie przeszukać bazę danych TEXA w poszukiwaniu rozwiązań i procedur naprawczych. Są one dostępne dzięki współpracy mechaników z całego świata i Call Center Texa. Procedura jest szybka i łatwa – po wyborze pojazdu, mechanik może wysłać zapytanie wpisując w okno dialogowe dowolny tekst i otrzymać w kilka sekund prawidłową procedurę naprawy.
– Ciągła Aktualizacja: dzięki tej funkcji, posiadacze abonamentu TEXPACK mają możliwość pobierania pakietów z nowymi pojazdami i modelami bezpośrednio po ich wdrożeniu, bez konieczności oczekiwania na oficjalne wydanie pełnej, nowej wersji oprogramowania.
Dodatkowym elementem jest oprogramowanie IDC4 OHW AGRI, które daje możliwość wykonywania diagnostyki maszyn rolniczych, takich marek jak np. John Deere, Same, CNH, Fendt, Vatra itd.

Dane techniczne AXONE 4 TRUCK
Procesor: INTEL Atom Z530, 1.6GHz
Pamięć SDRAM: 1 GB DDR2
Dysk twardy: 32GB SSD Sata
System Operacyjny: Windows Embedded Standard
Wyświetlacz: 9.7” SVGA 4:3 TFT-LCD kolorowy, transmisyjny z podświetleniem LED i trwałym panelem dotykowym laminowanym
LED: On/Off, Standby
Audio: Buzzer i głośnik
Multimedia: aparat fotograficzny z czujnikiem CMOS, minimum VGA
Akumulator: dwie baterie 3S 11.1V Li-Polymer 2500mAh każda
Akumulator zapasowy: 3V do ponownego ładowania
Zasilanie zewnętrzne: zasilacz 19V 4A
Stacja dokująca: do ładowania poprzez zasilacz zewnętrzny, 2 porty USB i 1 port Ethernet
Porty komunikacyjne: złącze DOCKING, z 1 USB, 1 Ethernet, 1 RS232, 1LPC, z dostępem poprzez wodoszczelny port
Złącza bezprzewodowe z wbudowanymi antenami:
– Bluetooth klasa 1 z wbudowanym modułem,
– Wi-Fi 802.11b/g z modułem wewnętrznym,
– WLAN HSDPA z GPS (opcja)
Rozszerzenie pamięci: slot SDIO
Temperatura pracy: 0 / +50°C
Temperatura magazynowania: -20 / +60°C
Dopuszczalna wilgotność: 10% ÷ 80% bez kondensacji
Ochrona przed wodą i ciałami stałymi: IP65 (standard EN 60529)
Wymiary i waga: 240 x 180 x 45 mm, 1700 g

Dostawa będzie zawierała urządzenie z wgranym już oprogramowaniem.

Producent: Texa

Symbol: Z06021

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem telefonu 602 351 982.

Back to top