Informacje

Bądź na bieżąco

AXONE 4 Mini BIKE z oprogramowaniem IDC4 PM BIKE firmy TEXA

  Tester AXONE 4 Mini  z oprogramowaniem IDC4 PM BIKE w atrakcyjnej cenie 6 780,49 zł (bez vatu) 8 340 zł (z vatem)

Oferujemy najnowsze urządzenie Texy – AXONE 4 Mini z oprogramowaniem IDC4 PM BIKE.

Urządzenie jest nowe, oryginalne. Posiada gwarancję na 2 lata.

 Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem firmy Texa, której produkty mają najwyższą jakość i niezawodność. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki ciągłej pracy zespołu badawczego.

AXONE 4 Mini BIKE to najnowsze urządzenie firmy TEXA. Wyglądem przypomina swojego poprzednika, AXONE 4, jednak różni się jakością i szybkością. Urządzenie w formie tabletu posiada 7 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 1280. Struktura sprzętu oparta jest na procesorze Cortex A8, co gwarantuje wyjątkową szybkość obliczeniową, redukując o połowę czas wykonywania poszczególnych operacji oraz pozyskiwania dostępu do funkcji diagnostycznych w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji. Dysk twardy SSD o pojemności 4 GB i karta SD 16GB pozwalają na zarządzanie wieloma środowiskami pracy jednocześnie.

Niezbędnym elementem do wykonywania pełnej autodiagnozy pojazdów jest Navigator Nano lub Navigator TXB dla AXONE 4 Mini Bike, współpracujący z AXONE 4 Mini BIKE, który posiadamy na innej naszej aukcji.

AXONE 4 Mini posiada moduł Bluetooth, dzięki któremu może się komunikować z:

– interfejsami diagnostycznymi TEXA (NAVIGATOR TXT, NAVIGATOR TXC, NAVIGATOR Nano)
– jednostkami analizy spalin (GASBOX Autopower, OPABOX Autopower, RC2, RC3)
– jednostkami pomiarowymi (UNIProbe, TwinProbe).

Urządzenie posiada też kartę Wi-Fi, która zapewnia połączenie sieciowe.

Tak jak wszystkie urządzenia diagnostyczne TEXA, AXONE 4 Mini jest bardzo trwały, stworzony zgodnie ze standardem norm wojskowych 810F i IP54 oraz zapewnia pełną ochronę systemu operacyjnego, czyniąc z tego urządzenia idealne rozwiązanie dla wymagającego środowiska warsztatowego. Szczelna i wytrzymała obudowa zaprojektowana specjalnie do stosowania w warsztacie bez problemu zniesie oblanie wodą, przypadkowe upuszczenie i inne mechaniczne urazy.

AXONE 4 Mini posiada oprogramowanie TEXA IDC4 PM BIKE, które oferuje ponad 350 000 opcji diagnostycznych. Jest to najszersze pokrycie dostępne na rynku, stworzone dzięki wytrwałej pracy zespołów rozwoju TEXA na całym świecie. Oprogramowanie pozwala na dostęp do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów i skuterów wodnych. Menu przesuwanych okien, zapożyczone z najlepszych produktów elektroniki użytkowej, i grafika oparta na dużych kolorowych ikonach, zapewniają bezpośredni dostęp do funkcji takich jak: odczyt parametrów i stanów, odczyt i kasowanie błędów, aktywacje do kontroli prawidłowości funkcjonowania poszczególnych podzespołów, regulacje i kalibracje.

Dodatkowo, oprogramowanie oddaje do dyspozycji mechaników zintegrowane dane techniczne niezbędne podczas autodiagnostyki:
– Biuletyny Techniczne: dokładne informacje dotyczące wybranego pojazdu np. manualny reset serwisu, opis ogólny systemu elektroniczno-mechanicznego i inne.
– Dane Techniczne: szeroka baza danych specyficznych cech każdego pojazdu, która zawiera szczegółowe instrukcje z zakresu: danych mechanicznych, geometrii kół, ciśnienia opon, paska rozrządu, przeglądów, lokalizacji podzespołów w pojeździe, testów komponentów i inne.
– Schematy Elektryczne: tworzone w standardzie TEXA, identycznym dla wszystkich marek pojazdów, zapewniają informacje ułatwiające poszukiwanie rozwiązań usterek. Spod schematów można uzyskać dostęp do kart podzespołów lub funkcji SIV, dzięki której możliwe jest wykonanie testów oscyloskopem na bazie odpowiednich ustawień wybranych już automatycznie.

Dzięki tym cennym informacjom, które prowadzą mechanika od rozpoznania usterki po zakup części zamiennych, oprogramowanie IDC4 PM jest najbardziej kompletnym narzędziem tego typu dostępnym na rynku.

Ponadto, oprogramowanie zawiera cały szereg funkcji, których zadaniem jest ułatwienie i podniesienie jakości pracy mechanika. Wśród nich są:
– TGS3: TEXA Global Scan 3 to automatyczne skanowanie wszystkich elektronicznych jednostek sterujących dostępnych dla diagnostyki i zainstalowanych w pojeździe. Zaraz po zakończeniu szybkiego skanowania, TS3 wyświetla wyniki wyszukiwania podając ewentualne usterki i umożliwia rozpoczęcie testów autodiagnostycznych na wybranym systemie.
– Rozwiązywanie Problemów: dzięki tej funkcji mechanik posiadający połączenie sieciowe, może sprawnie przeszukać bazę danych TEXA w poszukiwaniu rozwiązań i procedur naprawczych. Są one dostępne dzięki współpracy mechaników z całego świata i Call Center Texa. Procedura jest szybka i łatwa – po wyborze pojazdu, mechanik może wysłać zapytanie wpisując w okno dialogowe dowolny tekst i otrzymać w kilka sekund prawidłową procedurę naprawy.
– Ciągła Aktualizacja: dzięki tej funkcji, posiadacze abonamentu TEXPACK mają możliwość pobierania pakietów z nowymi pojazdami i modelami bezpośrednio po ich wdrożeniu, bez konieczności oczekiwania na oficjalne wydanie pełnej, nowej wersji oprogramowania.

AXONE 4 Mini działa także w środowisku CAR.

Dane techniczne AXONE 4 Mini
Procesor: Cortex A8 800 MHz
Pamięć SDRAM: 512 MB DDR3 800 MHZ
Pamięć wewnętrzna: iNAND 4 GB
System operacyjny: Wndows Embedded Copmact 7
Ekran: 7″ WXGA 16:10 TFT-LCD kolory
Audio: buzzer, wbudowany głośnik i mikrofon
Bateria: wewnętrzna 3.7 V 5200 mAh Li-lon niewymienna; bateria pomocnicza dla RTC
Porty komunikacyjne: złącze do stacji dokującej, 1 USB- Host i 1 Eth 10/100 z dostępem poprzez wysuwany slot
Połączenie bezprzewodowe: Bluetooth klasa 2 i 1,5 z wbudowanym modułem, Wi-Fi 802.11 b/g/n z modułem wewnętrznym; zarządzanie współpracą; antena wewnętrzna
Rozszerzenie pamięci: slot SD card
Wymiary i waga: 202 x 128 x 23 mm, ok. 600 g

Dostawa będzie zawierała urządzenie wraz z kartą zawierającą odpowiednie oprogramowanie.

Producent: Texa

Symbol: D10130

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem 602 351 982  —  oferta ważna do 30.06.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

 

Back to top