Informacje

Bądź na bieżąco

TPM-Tool – tester do kontroli systemów monitorowania ciśnienia w oponach

Od 1 listopada 2014 r. wszystkie nowo rejestrowane pojazdy w UE muszą posiadać system monitorowania ciśnienia w oponach. 

Oferujemy Państwu urządzenie dzięki któremu warsztaty moją możliwość zwiększyć swoje obroty.

TPM-Tool to niewielkie urządzenie do kontroli systemów monitorowania ciśnienia w oponach (RDKS) wszystkich ważniejszych marek. Odczyt potrzebnych informacji jest tak prosty, jak programowanie i adaptacja czujników lub ponowna ich kalibracja.

TPM-Tool to dostęp do wszystkich potrzebnych danych, funkcji i pomocy, służących do kontroli systemów monitorowania ciśnienia w oponach, w jednym urządzeniu i stale pod ręką.

TPM-Tool komunikuje się bezprzewodowo z najczęściej instalowanymi w kołach systemami RDKS i dostarcza ważnych informacji, takich jak ID czujnika, aktualny stan akumulatora czujnika, wartości temperatury i wiele innych.

Za pomocą TPM-Tool można programować nowe czujniki różnych producentów, klonować lub na nowo kodować już istniejące czujniki. Nowe czujniki lub zmianę opon można szybko zaadaptować do wybranego pojazdu.

Komunikacja i przesył danych pomiędzy TPM-Tool a komputerem działa przez WLAN, USB lub bluetooth. Aby odczytać kody ze sterownika i zapisać je na kołach, TPM-Tool komunikuje się za pomocą OBD i fal radiowych z wysterowanymi sterownikami w kole.

TPM-Tool posiada różne funkcje specjalne, dodatkowo ułatwiające pracę przy pojeździe. Możliwa jest np. kontrola zdalnych sterowań i wyszukiwanie czujników w kołach. Oferuje też wszystkie przydatne dane techniczne jak instrukcje, momenty obrotowe, dane dotyczące czujników, numery części zamiennych i alternatywne numery uniwersalnych czujników.

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem tel. 602 351 982

Back to top