Informacje

Bądź na bieżąco

KONTORT 780R BI – GAS – najbardziej zaawansowany model

konfort 780rFirma TEXA rozwinęła nową linię KONFORT 700, aby odpowiedzieć na nowe potrzeby w sposób kopletny i profesjonalny. Największym osiągnięciem jest stacja klimatyzacji 780R BI-GAS obsługująca jednocześnie dwa czynniki do klimatyzacji.

KONFORT 780R jest najważniejszym modelem serii KONFORT 700 i posiada w swoim wyposażeniu maksimum możliwości stacji klimatyzacji obecnych na rynku. Budowa zewnętrzna tego urządzenia nie różni się od innych modeli, jednak skrywa w sobie dwa zbiorniki wewnętrzne i dwa oddzielne obwody odzysku, recyklingu i ponownego podawania czynnika, co umożliwia równoczesne korzystanie z dwu typów czynników- starszego R134a i nowszego R1234yf.

Obsługa stacji jest w pełni zautomatyzowana, wykorzystuje hermetyczne pojemniki na olej, które zapobiegają zawilgoceniu się próbek. Posiada podzespół blokady wagi i automatyczną kontrolę poprawnści wagi czynnika. Dodatkowo, zawiera system czyszczenia wewnętrznych obwodów hydraulicznych w całej stacji w czasie wymiany czynnika. To dzięki niemu można zamiennie wykonywać serwisowanie samochodów wyposażonych w układy klimatyzacji na różne typy czynnika. Automatyczne płukanie przewodów zajmuje około jednej minuty.

KONFORT 780R posiada wyższą cenę niż inne modele tej linii, jednak stanowi inwestycję, która daje warsztatom możliwość obsługi czynnika R134a i samochodów nowej homologacji, maksymalizując zwrot ekonomiczny.

Sprawdź ofertę na wegasklep.pl.konfort

Ogólna charakterystyka urządzenia:
Jednoczesna obsługa czynników R134a i R1234yf
Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości
Rozwinięty interfejs graficzny
BAZA DANYCH i usługi dodatkowe na karcie SD
Ruchomy zespół manometry- wyświetlacz ( z wyjątkiem rynku niemieckiego)
2 zbiorniki wewnętrzne 12kg

Precyzja przy podawaniu +/- 15 g
Wysoka skuteczność odzyskiwania czynnika- ponad 95%
Dwustopniowa pompa próżniowa
Hermetyczne zbiorniki na olej zapobiegające zawilgoceniu
Automatyczne i precyzyjne podawanie oleju
Automatyczne rozpoznawanie pojemników na olej
Automatyczna kontrola odważania czynnika

System blokady wagi
Automatyczna kompensacja długości przewodów serwisowych
Uproszczone przeglądy stacji
Automatyczne odprowadzanie nieskroplonych gazów
Drukarka termiczna

Opcje dla modelu 780R: zestaw do płukania układu, zestaw VDC, zestaw wydajności klimatyzacji pojazdu, zestaw identyfikatora czynnika.

konfort 780r i inne

Back to top