Informacje

Bądź na bieżąco

Promocje TEXA – lipiec 2020r.

Promocje Texa – od początku czerwca firma Texa ruszyła z super promocjami skierowanymi zarówno do posiadaczy testerów chcących zaktualizować swoje urządzenia, jak i dla poszukujących sprzętu do warsztatu.

Wszystkie opisane w artykule promocje Texa obowiązują do końca lipca 2020 roku.

1. Tester z oprogramowaniem CAR

Do zakupu nowego urządzenia TEXA dostaniesz gratis duży BANER „Komputerowa diagnostyka pojazdów” o wielkości 200×80 cm, który możesz zawiesić w swoim warsztacie.

Urządzenia biorące udział w promocji:

  • TXT’s z oprogramowaniem CAR,
  • Nano S na PC z oprogramowaniem PLUS,
  • Axone 5 z oprogramowaniem CAR (+ NanoS).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wymienionych urządzeniach zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://www.wegasklep.pl/

 

2. Aktualizacja TEXPACK CAR

Do każdego uruchomionego oprogramowania Texpack Car dodawany jest gratis duży baner „Komputerowa diagnostyka pojazdów” o wielkości 200×80 cm, dostęp do infolinii Texa przez 12 msc. oraz dwie aplikacje (Texa APP) o łącznej wartości ok. 700 zł netto:

  • Dashborad Mode Car – to innowacyjna aplikacja umożliwiająca wyświetlanie parametrów pracy pojazdu za pomocą grafik obrazujących schematy działania danego systemu. Przedstawione w ten sposób parametry umożliwiają lepsze zrozumienie dynamiki zachowania diagnozowanego układu.  (nr. katalogowy AGU047 o wartości 69 euro)
  • Karty podzespołów autodiagnostyki (Self Diagnosis Components Sheets) – jest to aplikacja zawierająca dodatkowe opisy testowanego elementu oraz główne zasady działania podzespołu.  (nr. katalogowy AGU042 o wartości 90 euro)

Promocja dotyczy tylko rynku polskiego.

3. Wymiana starego testera na nowy

Dla posiadaczy starych, także tych niedziałających testerów istnieje możliwość ich wymiany na nowy tester Texa. Jeśli zalega ci w warsztacie taki tester to doskonała okazja do uaktualnienia swojego urządzenia. W poprzednich latach do wybory było Axone 5 i Axone Nemo. Od czerwca możesz wybrać jedną z trzech opcji:

  • Axone 5 z oprogramowaniem CAR (z NanoS)
  • Axone Nemo z oprogramowaniem CAR (z dowolnym interfejsem)
  • Navigator NANO S na PC z oprogramowaniem CAR w wersji PLUS

Axone 5 CAR (z NanoS) i Axone Nemo CAR (z dowolnym interfejsem) w akcji promocyjnej są tańsze o 2000 zł netto, natomiast NANO S na PC PLUS jest tańszy o 1000zł netto.

Do akcji „złomowania” dopuszczone są testery wielomarkowe i serwisowe, ale oryginalne, a więc nie musi to być tester firmy Texa. W związku z tym musi zostać zaakceptowany przez techników Texa. Promocja dotyczy tylko rynku polskiego. Szacowana cena urządzenia w momencie zakupu powinna wynosić min. 888 zł.

Do wymiany testera na NANO S lub AXONE 5 dodawany jest baner „Komputerowa diagnostyka pojazdów” gratis!

4. Aktualizacja oprogramowanie BIKE

Dodatkowo przedłużona została promocja na środowisko BIKE. Posiadacze testerów Texa nowej generacji z oprogramowaniem IDC5 BIKE kupując aktualizację roczną nie płacą za zaległe wersje oprogramowania.
Do zakupu dostaniesz plakat BIKE gratis!

promocja texy bike

Więcej o tej promocji napisaliśmy tutaj  https://wega.net.pl/aktualnosci/texa-bike-promocja-na-aktualizacje-testerow/

Jeśli jesteś zainteresowany wybraną promocją lub potrzebujesz więcej informacji zadzwoń pod numer 602 351 982
Back to top