Informacje

Bądź na bieżąco

Promocje Texa na testery diagnostyczne

Texa przedłużyła stare i przygotowała kolejne promocje dla posiadaczy starych urządzeń diagnostycznych. Wszystkie obowiązują do końca marca 2021r. 

1. Złomowanie starych urządzeń

Texa kieruje swoje promocje do posiadaczy starych, także tych niedziałających testerów. W pierwszej istnieje możliwość ich wymiany na zupełnie nowe urządzenie Texa. Jeśli zalega ci w warsztacie taki tester to doskonała okazja do uaktualnienia swojego urządzenia i warsztatu. W poprzednich latach do wybory było Axone 5 i Axone Nemo. Od czerwca tego roku można wybrać jedną z trzech opcji:

  • Axone 5 z oprogramowaniem CAR (z Navigatorem Nano S)
  • Axone Nemo 2 z oprogramowaniem CAR (z dowolnym interfejsem)
  • Navigator NANO S na PC z oprogramowaniem CAR w wersji PLUS

Axone 5 CAR (z NanoS) i Axone Nemo 2 CAR (z dowolnym interfejsem) w akcji promocyjnej są tańsze o 2000 zł netto, natomiast NANO S na PC PLUS jest tańszy o 1000zł netto.

Do akcji „złomowania” dopuszczone są testery wielomarkowe i serwisowe, ale oryginalne. Nie musi to być tester firmy Texa. W związku z tym musi zostać zaakceptowany przez techników Texa. Promocja dotyczy tylko rynku polskiego. Szacowana cena urządzenia w momencie zakupu powinna wynosić min. 888 zł.

2. „Texa dla lojalnych”

Texa umożliwia „zamrożenie” interfejsu starej generacji i zakup nowego Navigator TXT’s (software Light/ Plus) lub Nano S pod PC (software Plus) z przeniesieniem oprogramowania ze starego testera na nowy, bez żadnych dodatkowych opłat. 

W przypadku, gdy urządzenie nie posiada aktualnej wersji oprogramowania, jego właściciel musi wykupić bieżącą wersję. Konieczne dopłaty za aktualizacje dla środowiska:

  1. CAR – 200 euro dopłaty do ostatniej wersji oprogramowania lub abonament roczny
  2. Truck – abonament roczny
  3. OHW – abonament roczny
3. Texa dla lojalnych – Axone

Akcja skierowana do posiadaczy starych urządzeń typu Axone 4 lub Axone 4 Mini którzy są zainteresowani nowszymi testerami Texa jak Axone 5 i Axone Nemo 2.

W tej promocji wszyscy posiadacze urządzeń starego typu – AXONE 4 lub AXONE 4 MINI mogą zakupić najnowszej generacji AXONE 5 lub AXONE NEMO 2 z najnowszym oprogramowaniem, wykorzystując jako interfejs diagnostyczny posiadany Navigator TXT’s lub NanoS*

UWAGA: W tej promocji Texa nie blokuje „urządzeń starego typu”. Zostają one do dyspozycji klienta, ale nie można go więcej aktualizować. Klient kupuje nowego AXONE 5 lub AXONE NEMO 2 wraz z wybranymi licencjami Car, Truck, OHW na specjalnych atrakcyjnych warunkach.

 

Wybierz odpowiednią dla siebie promocje Texa lub zadzwoń pod numer 602 351 982.

Jesteśmy do dyspozycji w celu

  • sprawdzenia czy urządzenie nadaje się do wybranej akcji,
  • uzyskania dodatkowych informacji w kwestii potrzebnych dokumentów, 
  • wyliczenie wszystkich kosztów.

Więcej promocji na https://www.wegasklep.pl/

Back to top