Informacje

Bądź na bieżąco

Najnowsze promocje TEXA!

Texa przedłużyła stare i przygotowała kolejne promocje dla posiadaczy starych urządzeń diagnostycznych. Wszystkie promocje obowiązują do końca września 2021r. 

1. Brak opłat za zaległe wersje oprogramowania

Texa przedłużyła promocję na aktualizację oprogramowania. Przy zakupie rocznej aktualizacji nie płaci się za zaległe wersje oprogramowania. Po zakupie otrzymuje się najnowszą wersję oprogramowania, aktualizację testera przez rok oraz bezpłatny dostęp do Infolinii Texa. Promocja jest skierowana dla posiadaczy wszystkich środowisk CAR / TRUCK / OHW / BIKE / MARINE.

2. Złomowanie starych urządzeń

Texa kieruje swoje promocje do posiadaczy starych, także tych niedziałających testerów. W pierwszej istnieje możliwość ich wymiany na zupełnie nowe urządzenie Texa. Jeśli zalega ci w warsztacie taki tester to doskonała okazja do uaktualnienia swojego urządzenia i warsztatu. W poprzednich latach do wybory było Axone 5 i Axone Nemo. Od kwietnia tego roku można wybrać jedną z czterech opcji:

  • Axone 5 z oprogramowaniem CAR (z Navigatorem Nano S)
  • Axone Nemo 2 z oprogramowaniem CAR (z dowolnym interfejsem)
  • Navigator NANO S na PC z oprogramowaniem CAR w wersji PLUS
  • najnowszy tester Texa – TxT MultiHub z oprogramowaniem CAR,

W akcji złomowania NANO S na PC PLUS i TxT MultiHub są tańsze o 1000zł netto, natomiast Axone 5 CAR (z NanoS) i Axone Nemo 2 CAR (z dowolnym interfejsem) są tańsze o 2000 zł netto.

Do akcji „złomowania” dopuszczone są testery wielomarkowe i serwisowe, ale oryginalne. Nie musi to być tester firmy Texa. W związku z tym musi zostać zaakceptowany przez techników Texa. Promocja dotyczy tylko rynku polskiego. Szacowana cena urządzenia w momencie zakupu powinna wynosić min. 888 zł.

3. „Texa dla lojalnych”

Texa umożliwia „zamrożenie” interfejsu starej generacji i zakup nowego Navigator TXT’s (software Light/ Plus) lub Nano S pod PC (software Plus) z przeniesieniem oprogramowania ze starego testera na nowy, bez żadnych dodatkowych opłat. 

W przypadku, gdy urządzenie nie posiada aktualnej wersji oprogramowania, jego właściciel musi wykupić bieżącą wersję. Konieczne dopłaty za aktualizacje dla środowiska:

  1. CAR – 200 euro dopłaty do ostatniej wersji oprogramowania lub abonament roczny
  2. Truck – abonament roczny
4. Texa dla lojalnych – Axone

Akcja skierowana do posiadaczy starych urządzeń typu Axone 4 lub Axone 4 Mini którzy są zainteresowani nowszymi testerami Texa jak Axone 5 i Axone Nemo 2.

W tej promocji wszyscy posiadacze urządzeń starego typu – AXONE 4 lub AXONE 4 MINI mogą zakupić najnowszej generacji AXONE 5 lub AXONE NEMO 2 z najnowszym oprogramowaniem, wykorzystując jako interfejs diagnostyczny posiadany Navigator TXT’s lub NanoS*

UWAGA: W tej promocji Texa nie blokuje „urządzeń starego typu”. Zostają one do dyspozycji klienta, ale nie można go więcej aktualizować. Klient kupuje nowego AXONE 5 lub AXONE NEMO 2 wraz z wybranymi licencjami Car, Truck, OHW na specjalnych atrakcyjnych warunkach.

Wybierz odpowiednią dla siebie promocję Texa i zadzwoń pod numer 602 351 982.

Jesteśmy do dyspozycji w celu

  • sprawdzenia czy urządzenie nadaje się do wybranej akcji,
  • uzyskania dodatkowych informacji w kwestii potrzebnych dokumentów, 
  • wyliczenie wszystkich kosztów.

Więcej promocji na https://www.wegasklep.pl/

Promocje Texa
Promocje Texa
Back to top