Informacje

Bądź na bieżąco

Promocja na urządzenie do dynamicznej wymiany oleju TC-200 z płynem do płukania, złączem DSG oraz szkoleniem

Wyposażymy warsztat w urządzenia i nauczymy nowej, popularnej usługi w warsztacie!

Tylko teraz kupując urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów TC-200 otrzymujesz gratis:

  • złącze do skrzyń biegów DSG grupy Volkswagen,
  • 1 litr płynu do płukania skrzyń ATF,
  • 2-dniowe szkolenie pracownika firmy.

Cena to tylko 4490zł netto!

TC 200 to wysokiej jakości urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Stosować można go również podczas obsługi skrzyń DSG. Można nim podać płyn do płukania skrzyni, a następnie po oczyszczeniu wymienić cały olej znajdujący się w skrzyni i zastąpić go nowym. Dzięki zastosowaniu 1-fazowego silnika maszyna nie wymaga skomplikowanych podłączeń, co zwiększa elastyczność jej zastosowań. Urządzenie posiada także pompę bezobsługową, która nie wymaga regulacji ciśnienia podczas podawania oleju ATF. Dodatkowo jeden z pracowników warsztatu weźmie udział w profesjonalnym szkoleniu Magneti Marelli, tak aby praca z urządzeniem odbywała się na najwyższym poziomie.

W zestawie razem z urządzeniem TC-200 warsztat otrzymuje 1 litr płynu do płukania z osadów i zanieczyszczeń, a także złącze DSG  do najbardziej popularnych skrzyń biegów (na naszej stronie można znaleźć również zestawy złączek do innych skrzyń biegów).

TC 200

Funkcje:

  1. opróżnienie skrzyni biegów ze zużytego oleju,tc-200
  2. wypłukanie jej odpowiednim preparatem,
  3. wymianę oleju podczas pracy skrzyni biegów, dzięki czemu olej zostanie wymieniony również w całej magistrali olejowej: pompie, konwerterze, chłodnicy z przewodami itd.,
  4. napełnienie świeżym olejem do zalecanego przez producenta poziomu.

Większość producentów zaleca obecnie wymianę oleju i czyszczenie skrzyni automatycznej co 50.000-60.000 km.

Dane techniczne:
– Zasilanie: AC 220V/50HZ 350Wtc-200tc-2002
– Ciśnienie robocze: 80-120PSI
– Pokrycie: pojazdy benzynowe/diesel
– Wymiary: 650x520x1160mm
– Waga: 45kg

 

 

Aby poznać więcej szczegółów i skorzystać z promocji skontaktuj się z firmą Wega s.c., dystrybutorem produktów Magneti Marelli, pod numerem telefonu: 602 351 982  lub odwiedź stronę internetową http://www.wegasklep.pl

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2016r. lub do wyczerpania zapasów.

 

Back to top