Informacje

Bądź na bieżąco

Podnośniki Magneti Marelli – nowość

Podnośniki dwukolumnowe i nożycowe to nowość od Magneti Marelli.  Seria urządzeń łączy w sobie zarówno estetyczne wykonanie, jak i bardzo wysoką jakość.
Podnośniki zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i solidnie wykonane. Wyróżniają się jakością materiału użytego do produkcji. Niewątpliwie przekłada się to na żywotność i niezawodność podnośników. W rezultacie pozwalają na obniżenie kosztów serwisu i konserwacji.

Czym wyróżniają się podnośniki?

Najwyższa jakość: Precyzyjna produkcja z wykorzystaniem cięcia laserowego i zrobotyzowanego spawania
Trwała technologia: Solidny i niezawodny napęd hydrauliczny, prawie bezobsługowy
Moc podnoszenia: Mechaniczny układ dźwigniowy zapewniający podnoszenie z pełną mocą
Maksymalne bezpieczeństwo: Hydrauliczny podwójny system blokady opuszczania; system awaryjnego opuszczania w przypadku awarii zasilania; bezpieczne opuszczanie z sygnałem ostrzegawczym
Nowoczesny design: Podnośnik malowany proszkowo w atrakcyjnym ciemno szarym kolorze

MONTAŻ

Jeśli szukasz podnośnika do swojego warsztatu zadbaj o miejsce, w którym ma stanąć.

Podnośnik powinien być zamontowany na gładkim i solidnym betonowym podłożu o wytrzymałości większej niż 210 kg/cm², tolerancji płaskości mniejszej niż 5 mm i minimalnej grubości 300 mm. Ponadto nowo wylany betonowy fundament, musi zostać poddany utwardzeniu i wzmocnieniu (wyschnięciu) przez ponad 28 dni.

Firma Magneti Marelli wlicza w cenę podnośnika transport i montaż u klienta, po uprzednim potwierdzeniu wykonania wymaganego podłoża i przygotowaniu miejsca do montażu.

Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić podnośniki zadzwoń pod numer: 602 351 982.

Możesz także odwiedzić nasz sklep internetowy https://www.wegasklep.pl/

Back to top