Informacje

Bądź na bieżąco

mega macs X świąteczna promocja

Pierwszy modułowy tester

mega macs X to obecnie najnowsze urządzenie firmy Hella Gutmann Solutions. Tester wyróżnia się nowatorską, trwałą obudową, ale przede wszystkim zastosowano w nim rewolucyjne rozwiązanie do diagnostyki, a mianowicie oprogramowanie oparte na budowie modułowej.
Tester posiada specjalnie zaprojektowany systemem, który możesz indywidualnie dostosować do potrzeb warsztatu. Wystarczy go tylko odpowiednio skonfigurować wybierając jeden spośród 3 modułów bazowych licencji SDI. Dzięki temu sam decydujesz z jakiego zakresu funkcji oraz usług chcesz korzystać. Natomiast jeśli w przyszłości sytuacja się zmieni, możesz w łatwy sposób zmodyfikować oprogramowanie dokupując moduł i zwiększyć możliwości urządzenia.

mega macs Xmega macs X

Tester sprzedawany jest z oprogramowaniem w wersji podstawowej SDI X1, która posiada technologie DoiP oraz umożliwia odczyt/kasowanie kodów usterek (bez odczytu całkowitego). Każdy kolejny moduł SDI X2, X3, X4 rozszerza urządzenie o nowe funkcje i możliwości.

Więcej o testerze i modułach SDI możesz przeczytać w naszym artykule pod tym linkiem https://wega.net.pl/testery-diagnostyczne/testery-diagnostyczne-hella/mega-macs-x-pierwszy-modulowy-tester-diagnostyczny/

mega macs X świąteczna promocja

Hella Gutmann Solutions przygotowała promocję, w której tylko do końca roku możesz unowocześnić swój warsztat. Teraz przy zakupie testera moduł oprogramowania SDI X2 jest za 0 zł – zyskujesz 500 euro.

Natomiast ceny kolejnych modułów X3 oraz X4 są obniżone o wartość modułu X2.

Czas trwania promocji: 02.11.2023 – 31.12.2023

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 602 351 982.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego https://www.wegasklep.pl/

Back to top