Informacje

Bądź na bieżąco

Delphi BlueTech DS180E – NOWOŚĆ

Nowy tester diagnostyczny Delphi BlueTech

Delphi Technologies wprowadził do oferty nowy tester BlueTech, który zapewnia mechanikom najwyższą na rynku jakość obsługi nowoczesnych pojazdów. Urządzenie bez wątpienia pozwala warsztatom samochodowym na zwiększenie produktywności i dochodów.

BlueTech został zaprojektowany zupełnie od podstaw w oparciu o wieloletnią współpracę z mechanikami samochodowymi. Ma za zadanie sprostać codziennym potrzebom diagnostycznym warsztatów. Zmieniona została zarówno konstrukcja jak i odświeżone oprogramowanie. W stosunku do poprzedniego urządzenia ma pięciokrotnie mocniejszy procesor, wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość szyfrowania komunikacji. W związku z tym mechanik może bezpiecznie i szybko połączyć się z pojazdem i rozpocząć obsługę.

Nowe urządzenie daje szeroką gamę możliwości diagnostycznych oraz na bieżąco dostęp do danych technicznych pojazdów. 

Tester umożliwia integrację, np. z CAN FD, co pozwala na prowadzenie diagnostyki przez 3 kanały CAN, a także z DoIP na potrzeby funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka i ADAS. Diagnostyka pass-thru stanowi pomost między diagnostyką dla wszystkich marek i diagnostyką OEM dla komunikatów bezpieczeństwa i instrukcji dotyczących naprawy. Wesprze warsztaty w obsłudze pojazdów hybrydowych i elektrycznych, dodatkowo w ramach jednego urządzenia zapewni wsparcie dla lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych oraz pomoże w osiągnięciu kluczowych norm emisji spalin. Bramka bezpieczeństwa niewątpliwie umożliwia sprawną obsługę zabezpieczonych pojazdów, a funkcja DTC-Assist łączy diagnostów z ukierunkowaną pomocą diagnostyczną.

Dodatkowo tester został wyposażony w panel z ikonami LED i kodowane kolorami oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu urządzenie jest widoczne dla mechanika pod dużym kątem.

Co ważne, dotychczasowy tester DS150E nadal będzie dostępny w sprzedaży, natomiast BlueTech DS180E jest rozszerzeniem oferty, by pokryć przyszłe oczekiwania rynkowe oraz sprostać potrzebom najnowocześniejszych w branży funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka, ADAS czy obsługa samochodów elektrycznych.

Tester Delphi BlueTech
GŁÓWNE CECHY URZĄDZENIA BLUETECH DS180E:
  • Dostęp do danych producentów pojazdów (Pass-Thru)
  • Wbudowany moduł WiFi z możliwością komunikacji o dłuższym zasięgu
  • Zintegrowany protokół DoIP oraz CAN FD
  • Kompatybilny ze zdalną diagnostyką
  • Obsługa pojazdów osobowych i ciężarowych
  • Gwarantowane działanie oprogramowania po wygaśnięciu licencji (*ograniczone funkcjonalności)
  • DTC Assist – opisy i podpowiedzi kodów usterek
Ważnym aspektem jest fakt, że Delphi Technologies dołożył wszelkich starań aby zabezpieczenia przed podrobieniem gwarantowały, bezpieczeństwo warsztatu w kontakcie z autentycznym urządzeniem firmy Delphi Technologies.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Delphi w Polsce

Dodatkowe informacje na temat zakupu urządzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 602 351 982.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego https://www.wegasklep.pl/

Back to top