Informacje

Bądź na bieżąco

AXONE NEMO 2 – nowość Texa

NAJNOWSZE, FLAGOWE URZĄDZENIE TEXA AXONE NEMO 2 to produkt, który zastępuje AXONE NEMO. Urządzenie jest odporne na kurz, upadki, a nawet zanurzenie w wodzie.

Ponieważ tester został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z filozofią diagnostyki wielośrodowiskowej może być stosowany do kompletnych i precyzyjnych napraw zarówno samochodów osobowych i ciężarowychmotocyklipojazdów rolniczych i budowlanych oraz sprzętu motorowodnego.

Podczas tworzenia urządzenia projektanci wykazali się dwudziestopięcioletnim doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z tysiącami warsztatów z całego świata. W rezultacie Axone Nemo 2 jest odpowiedzią na oczekiwania mechaników oraz rewolucją w pracy w nadchodzącej przyszłości.

Niewątpliwie zaawansowana technologia urządzenia dorównuje najlepszym tabletom dostępnym na rynku. Wyróżnia go jednak specjalnie zaprojektowana oraz dostosowana do trudnych warunków pracy w warsztacie konstrukcja. Natomiast wygodę pracy zapewniają wydajne akumulatory oraz prędkość przeprowadzania wszystkich operacji diagnostycznych. Urządzenie charakteryzuje się także bardzo dużą wytrzymałością na wstrząsy, wodę i kurz, a chronione Międzynarodowym Patentem rozwiązanie TEXA umożliwia urządzeniu utrzymywanie się na powierzchni wody.

WYPOSAŻENIE

AXONE NEMO 2 to zaawansowane technologicznie urządzenie, które posiada 12-calowy pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160×1440, chroniony szkłem Gorilla Glass.
System operacyjny Windows 10 Enterprise jest obsługiwany przez procesor Intel® Pentium Quad Core N5000 “Gemini Lake”, z 8 GB pamięcią RAM i pamięcią masową 250 GB. Wszystkie te elementy dodatkowo poprawiły już doskonałą wydajność, która charakteryzowała poprzednią generację urządzeń TEXA.
Łączność zapewnia zaawansowany dwukanałowy system Wi-Fi i moduł Bluetooth® 4.2. AXONE NEMO 2 posiada 2 aparaty bardzo przydatnych w tworzeniu szczegółowych raportów dla klientów lub przesyłania zdjęć technicznych do zespołu pomocy technicznej.

To wszechstronne urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o kilkugodzinnej nieprzerwanej pracy, nawet w ekstremalnych warunkach.

Istotna jest obudowa, która została wykonana ze stopów magnezu. Zastosowanie tego szlachetnego materiału zapewnia większą wytrzymałość i lekkość, zapewniając jednocześnie optymalny poziom odprowadzania ciepła.

Urządzenie spełnia rygorystyczne wymagania wojskowego standardu normy MIL-STD 810G (test upuszczenia tranzytowego), który potwierdza, że przyrząd jest odporny na wstrząsy i upadki. Te unikalne cechy współgrają z charakterystycznym stylem i estetyką TEXA, zapewniając maksymalną łatwość użytkowania.

Bez wątpienia ekran AXONE NEMO 2 jest absolutnym wyjątkiem w świecie diagnostyki. Daje przejrzysty i kompleksowy podgląd wszystkich operacji. W rezultacie umożliwia mechanikowi kompleksową kontrolę diagnozowanego pojazdu i pełne wykorzystanie zasobów urządzenia. Może on z łatwością wyświetlić wszystkie dane potrzebne do naprawy pojazdów: Parametry, Błędy, Informacje ECU, Aktywacje, Ustawienia oraz przejść do schematów elektrycznych, pomocy diagnostycznej, skanowania jednostek sterujących i wiele, wiele więcej.

Urządzenie posiada ekran dotykowy. Dotknij go, aby szybko wejść w żądane funkcje i przybliżyć interesującą Cię zawartość. Pojemnościowy wyświetlacz AXONE NEMO 2 przeniesie Cię do centrum diagnostyki TEXA.

KOMPATYBILNOŚĆ

AXONE NEMO 2 możesz używać w połączeniu z Navigator NANO S, Navigator TXTs i Navigator TXB Evolution. Gwarantuje to pełne pokrycie w ramach 5 środowisk diagnostycznych: CAR, TRUCK, OFF-HIGHWAY, BIKE i MARINE.

Możliwości AXONE NEMO 2 możesz systematycznie poszerzać. Texa przygotowała szeroką gamę specjalistycznych usług, takich jak TEXPACK, TEX@INFO, TEXA SECURITY ACCESS, TEXA APP.

AXONE NEMO 2 to unikalna jednostka wyświetlająca. Współpracuje ze wszystkimi najnowszymi urządzeniami TEXA:

  • RCCS 2 (kalibracja ADAS),
  • AIR2 SAN (dezynfekcja pojazdów i miejsc pracy),
  • TwinProbe i UNIProbe (pomiary elektryczne),
  • TPS KEY (monitorowanie TPMS),
  • LASER EXAMINER (zużycie tarcz hamulcowych i wysokości bieżnika),
  • GASBOX i OPABOX (analiza emisji spalin),
  • eLight (regulacja reflektorów).

Numer katalogowy TEXA: D127X1

Tester można kupić w różnych konfiguracjach. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bit.ly/2HHIlwA  lub do kontaktu pod numerem 602 351 982.

Back to top