Informacje

Bądź na bieżąco

Aktualizacja oprogramowania Delphi 3.2012

Aktualizacja oprogramowania Delpgi 1-2011Posiadacze aktualizacji oprogramowania testerów Delphi DS100E, DS150E, DS350E, DS550E i DS500E mogą pobrać ze strony Delphi nowe oprogramowanie i zaktualizować swoje urządzenia.

Dla urządzeń opartych na PC aktualny numer oprogramowania Car oraz Truck to 2.12.3, opartych na PDA Car 1.27.0., Truck 2.12.3.

Nowe marki i modele:

Hyundai i40, Audi A6, Mercedes klasy M i Fiat Freemont to nowe modele uwzględnione w tym wydaniu. Wszystkie z pełnym zakresem systemów i funkcji.

Nowa funkcja:
Zaktualizowana funkcja kodowania wtryskiwacza diesel w modelach Honda Civic, CRV i Accord.

Intelligent System Update:
ISU – jest dostępnym systemem aktualizacji on-line oprogramowania do SAMOCHODÓW OSOBOWYCH i CIĘŻAROWYCH. Umożliwia on wszystkim użytkownikom instalację zawsze najnowszej, dostępnej wersji, bez trudności i problemów. Wystarczy dysponować stałym połączeniem komputera z internetem, a najnowsze oprogramowanie będzie automatycznie pobierane i instalowane. Wszystko odbywa się w tle, podczas, gdy użytkownik może dalej normalnie pracować.

Resetowanie licznika:
Dodatkowa funkcja resetowania licznika częstotliwości przeglądów w modelach Porsche została ulepszona.

Dostępne konfiguracje do PSA:
Modele Peugeot 307, 308 i Partner zostały uzupełnione o funkcję kodowania TPMS i kodowania haka holowniczego.

Aktualizując urządzenie posiada się możliwość obsługi maksymalnie dużej ilości pojazdów. Nie bez znaczenia jest fakt, że nawet najstarsze urządzenia Delphi nie mają ograniczeń technicznych do obsługi najnowszych modeli samochodów. Każdy użytkownik urządzenia Delphi może wykupić aktualizację w dowolnym momencie. Wystarczy zgłosić się do nas.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 22 8637161.

Back to top